با این روش ها دندان هایتان خواهد درخشید

با این روش ها دندان هایتان خواهد درخشید؟

برای داشتن یک لبخند زیبا و دلربا، داشتن دندان‌های سالم و منظم شرط اولیه را مطرح می‌کند. اصلاح طرح لبخند به طرز چشمگیری اعتماد به نفس و زیبایی شما را دو چندان می‌کند. کلینیک تخصصی دندانپزشکی رومی با داشتن دندان پزشکان خبره و متخصص در کوتاه‌ترین زمان لبخندی درخشان و رؤیایی را برای شما به ارمغان می‌آورند.

آیا بلیچینگ دندان یا سفید کردن ضرر دارد

آیا بلیچینگ دندان یا سفید کردن ضرر دارد؟

بلیچینگ دندان در واقع به این صورت است که با استفاده از یک ماده مخصوص لثه های شما محافظت می شود. سپس مواد سفیدکننده با غلظت بالا بر روی دندان شما قرار می گیرد که با گذشت زمانی مشخص فعالیت آن ماده به صورت شیمیایی آغاز می شود.

لمینیت دندان جایگزینی برای ارتودنسی

لمینیت دندان جایگزینی برای ارتودنسی

یکی از متدهای مهم در داشتن لبخند زیبا لمینیت دندان است. لمینیت دندان زمانی که مشکلات دندانی زیادی دارید سفارش می شود. لمینیت دندان که پوسته نازکی از سرامیک است ظاهر طبیعی دندان ها را بازسازی می کند. این پوسته سرامیکی قدرت و انعطافش مثل مینای دندان است. این روش به کسانی که دنبال این هستند تا اندازه و شکل و رنگ دندان خود را تغییر بدهند و آن را زیبا کنند پیشنهاد می شود.

چگونه ایمپلنت بدون درد را تجربه کنیم

چگونه ایمپلنت بدون درد را تجربه کنیم ؟

کاهش درد ایمپلنت و همچنین ترس از این نوع درمان با روش‌های مختلفی قابل‌اجراست که متخصص در زمان درمان ایمپلنت فوری به آن‌ها توجه می‌کند تا فرد متقاضی با کمترین درد و ترس در حین درمان مواجه شود.مزایای ایمپلنت چیست

مزایای ایمپلنت چیست؟


ایمپلنت فوری راهی است موثر در جلوگیری از تغییر شکل دادن لثه و استخوان فک، چراکه پایه های ایمپلنت با قرار گیری در بخش ریشه دندانی که افتاده موجب بهبود بافت لثه خواهند شد و میزان آسیب را به کمترین حد خواهند رساند. یکی از مهم ترین مسائلی که در ایمپلنت دندان توسط پزشک مورد بررسی قرار می گیرد میزان استحکام بافت استخوانی فرد است. در افرادی که از بافت استخوانی محکمی برخوردار نیستند لازم به پیوند بافت استخوانی مناسب است که به صورت زیرسازی در لثه انجام می شود. 


مراحل و هزینه ایمپلنت فوری

مراحل و هزینه ایمپلنت فوری

امروزه یکی از رایج ترین شیوه ها در ترمیم یا جایگزینی دندان های افتاده و یا شکسته، گذشته از لمینیت دندان، استفاده از ایمپلنت فوری دندان است. این عملیات که طی جراحی های دندانپزشکی بر روی شخص صورت می گیرد به عنوان یک درمان طولانی مدت یا دانم شناخته می شود و توانسته مشکلات موجود در این حوزه را تا حد قابل توجهی حل نماید.

5 توصیه برای انجام لمینیت دندان

5 توصیه برای انجام لمینیت دندان

به طور حتم لمینیت دندان یکی از مناسب ترین و کاربردی ترین راهکارها در داشتن لبخندی زیبا و دندان هایی سفید و درخشان است. لمینیت و ایمپلنت فوری امروزه به عنوان یک عمل زیبایی در کلینیک تخصصی دندانپزشکی شناخته می شود. در این بین اغلب پزشکان این راهکار را به افرادی توصیه می کنند که دندان هایی آسیب دیده دارند. دندان های شکسته، دارای لک، و نامنظم از مناسب ترین گزینه ها جهت انجام لمینیت دندان است.اما آنچه موجب حساسیت بیش از حد این جراحی شده، تصمیم گیری جهت انجام آن است. چراکه با انجام لمینیت دندان راه برگشتی به دندان های سابق وجود ندارد و ظاهر جدید دندان ها به صورت دائمی و همیشگی در فرد باقی می ماند. از این رو بایستی قبل از انجام آن تمامی جوانب لمینیت دندان اعم از مزایا و معایب آن را به خوبی مورد بررسی قرار دهید.

مراقبت های پس از بلیچینگ دندان

مراقبت های پس از بلیچینگ دندان

مطمئنا اولین چیزی که پس از بلیچینگ دندان ها به ذهنتان می رسد چگونه سفید نگه داشتن رنگ دندان هایتان است و این سوال مطرح می شود که چگونه می توانید دندان هایتان را همواره سفید نگه دارید؟ 
پس از صرف هزینه هایی که جهت سفید سازی دندان هایتان کرده اید طبیعی است که آخرین چیزی که در آیینه می خواهید ببنید تغییر رنگ دادن رنگ دندان هایتان است. در این بین 48 ساعت اول در بلیچینگ دندان ها تأثیرگذار است. چراکه بلیچینگ موجب باز شدن منافذ موجود بر روی دندان‌ها می شود که در این زمان موقتا دندان ها آمادگی بیشتری برای پذیرش جرم ها دارند.

تفاوت های میان لمینیت دندان و کامپوزیت

تفاوت های میان لمینیت دندان و کامپوزیت؟

لمینیت دندان قشری نازک است که سطح ظاهری دندان را می پوشاند. این پوشش که به رنگ صدفی دندان طراحی شده به زیبایی دندان ها کمک کرده و جلوه ی لبخند را در فرد بهبود می بخشند. لمینیت در واقع رنگ، سایز، شکل و بلندای دندان را تحت تاثیر قرار می گیرد.بلیچینگ دندان و انواع آن را بشناسید

بلیچینگ دندان و انواع آن را بشناسید

بلیچینگ دندان یا جرم گیری دندان یکی از سرویس هایی است که به صورت گسترده توسط کلینیک تخصصی دندانپزشکی و پزشکان ارائه می شود. این جریان به دلیل ارتباط مستقیم با ظاهر شخص و حس زیبا شناختی چهره صورت می گیرد و جزو خدماتی است که به صورت مستمر و دائم شخص را درگیر می کند.

دیاگنودنت Diagnodent چیست

دیاگنودنت (Diagnodent) چیست؟

دیاگنودنت پیشرفته ترین وسیله تشخیص پوسیدگی در حال حاضر می باشد که با تابش نور ایمن لیزر به درون دندان هر گونه پوسیدگی پنهان در لایه های درونی دندان را آشکار می کند و حتی شدت آن را با عدد نشان می دهد.

مراقبت های بعد از کشیدن دندان شیری

مراقبت های بعد از کشیدن دندان شیری

کشیدن و ترمیم دندان های شیری کودکان ، بعد از کشیدن دندان شیری ممکن است عوارضی مانند درد و خون ریزی در دندان پدیدار شود. با از بین رفتن اثر داروی بی حسی درد ملایم شروع می شود. برای تسکین این درد می توان از داروهای مسکن و آنتی بیوتیک ها استفاده کرد.

آیا آمالگام های دندانی سمی هستند

آیا آمالگام های دندانی سمی هستند؟

در مورد ترمیم‌های آمالگام مراجعین دندانپزشکی همیشه نگرانی‌های زیادی دارند. مهم‌ترین نگرانی از شنیدن اسم جیوه در ترکیبات این مواد ناشی می‌شود. به راستی جیوهٔ به کار رفته در این ماده که برای پرکردن دندان معمول است، چه قدر می‌تواند سلامتی ما را تهدید کند؟