با این روش ها دندان هایتان خواهد درخشید؟

با این روش ها دندان هایتان خواهد درخشید

برای داشتن یک لبخند زیبا و دلربا، داشتن دندان‌های سالم و منظم شرط اولیه را مطرح می‌کند. اصلاح طرح لبخند به طرز چشمگیری اعتماد به نفس و زیبایی شما را دو چندان می‌کند. کلینیک تخصصی دندانپزشکی رومی با داشتن دندان پزشکان خبره و متخصص در کوتاه‌ترین زمان لبخندی درخشان و رؤیایی را برای شما به ارمغان می‌آورند. روش‌های متفاوتی برای داشتن یک طرح لبخند زیبا وجود دارد که ما در این مقاله مختصر در مورد آن‌ها صحبت می‌کنیم.

بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان یا اصطلاحاً سفید کردن دندان‌ها یکی از روش‌های مرسوم برای اصلاح طرح لبخند می‌باشد. افرادی که می‌خواهند با کمترین هزینه و زمان لبخند زیبایی داشته باشند پیشنهاد ما به آن‌ها بلیچینگ دندان می‌باشد. به دو روش بلیچینگ دندان صورت می‌پذیرد: 1- بلیچینگ دندان در مطب 2- بلیچینگ دندان در منزل که هر دو روش طرح لبخند زیبایی برای شما به ارمغان می‌آورد.

 

موارد کاربرد بلیچینگ

عادات نامناسب غذایی بیمار

مصرف بیش از حد چایی و قهوه

زرد و بد رنگ شدن دندان‌ها به مرور زمان

زرد شدن دندان‌های شما در اثر استعمال: تنباکو، سیگار، قلیان

مزایای بلیچینگ در طرح لبخند 

بلیچینگ سریع‌ترین راه برای سفید کردن دندان‌های شما و اصلاح طرح لبخند می‌باشد.

این روش اگر توسط یک دندان پزشک باتجربه صورت پذیرد، کاملاً بی خطر و مطمئن می‌باشد.

معایب بلیچینگ

ایجاد حساسیت در بعضی افراد

جنس دندان‌های هر فرد با دیگری متفاوت است. عواملی چون نوع لکه‌های دندان، سن بیمار و ژنتیک تأثیر مستقیمی در بازخورد سفید شدن دندان‌های آن‌ها دارد.

این روش دائمی نمی‌باشد، بعد از مدتی بسته به تمام عوامل گفته شده و مصرف نوشیدنی‌ها و غذاهایی که مصرف می‌نمایید، زرد شدن مجدد دندان‌های شما متغیر است.

طرح لبخند

ایمپلنت فوری

ایمپلنت فوری مانند دیگر ایمپلنت‌ها شرایط و تکنیک‌های خاص خودش را دارد. اگر عرض و طول استخوان فک و صورت شما مناسب باشد و همچنین تراکم استخوان ایده آلی هم داشته باشید به راحتی می‌توانید از روش ایمپلنت فوری استفاده نمایید. دیگر لازم نیست 3 ماه صبر کنید تا شرایط کاشت پروتز برای شما فراهم شود. می‌توانید در همان جلسه اول پروتز موقت را نصب نمایید و سپس بعد از چند ماه پروتز نهایی را دریافت نمایید.

مزیت پروتز اولیه، به کارگیری مواد پلاستیکی سبک می‌باشد و همچنین کمی کوتاه‌تر است و شما فشار کمتری را، تا زمانی که ایمپلنت جوش بخورد حس می‌نمایید. استخوان شما در حالت عادی 25 تا 30 نیوتن قرار دارد، اما در مرحله اول ایمپلنت فوری، استخوان شما باید به درجه 60 تا 70 نیوتن برسد.

مزایای ایمپلنت فوری

دوام: در ایمپلنت فوری، برخلاف دندان مصنوعی متحرک احتیاج به ترمیم، چکاب و مرتب کردن دوره‌ای آن‌ها ندارید و اگر به خوبی از آن‌ها مراقبت نمایید تا ابد ماندگار هستند.

حس طبیعی: زمانی که ایمپلنت فوری در استخوان فک شما کاشته شود، تا حد زیادی به دندان‌های طبیعی خودتان شباهت دارد و طرح لبخند زیبایی را برای شما رقم می زند.

سریع و بدون انتظار: در روش‌هایی مثل لمینت فرد مراجعه کننده باید مدتی منتظر بماند تا به یک طرح لبخند زیبا دست پیدا کند. اما این روش در سریع‌ترین حالت ممکن نیاز شما را برآورده می‌کند.

حفظ حجم استخوان فک: ایمپلنت از تحلیل رفتن استخوان فک و یکپارچگی جبوگیری میکند، و از کیفیت استخوان‌های شما محافظت می‌کند.

طرح لبخند

لمینیت دندان

لمینت دندان از جنس سرامیک بسیار نازک بدست می‌آید، که شباهت بسیار زیادی به جنس دندان‌های شما دارد. لمینت دندان بسیار مقاوم می‌باشد، ابتدا از تک تک دندان‌های شما قالب گرفته و توسط لابراتوار ساخته می‌شود، در انتها توسط اشعه UV و چسب بسیار مقاوم بر روی دندان‌های شما قرار می‌گیرد. لمینت دندان به شما طرح لبخند حیرت انگیزی هدیه می‌دهد.

طرح لبخند

  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: