10نکته ی کلیدی برای لبخندی زیبا

10نکته ی کلیدی برای لبخندی زیبا

امروز قصد داریم در خصوص نکاتی مهم برای داشتن لبخند زیبا صحبت نماییم. در نظر داشته باشید که داشتن لبخند زیبا به شما اجازه می دهد که اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و در نهایت در رشد و پیشرفت شما نقش پررنگی خواهد داشت.

لمینیت دندان و لبخند زیبا 

یکی از گزینه هایی که چند صباحی است بسیار رایج شده است استفاده از لمینیت دندان است. این روش شما را به لبخند هالیوودی بسیار نزدیک می نماید. این روش زیبایی با روکش نمودن دندان های بد فرم و یا بد رنگ انجام می شود و به نوعی سبب می شود که شما دیگر از خندیدن فرار نکنید. لبخند زیبا سبب می شود که جذابیت شما بیشتر شود.

دندان خود را جدی بگیرید!

اگر دارای دندان هایی ردیف و سفید باشید جذابیتتان به حد بالایی خواهد رسید. شما می توانید در کلینیک تخصصی دندانپزشکی و زیر نظر بهترین پزشک شرایط دندان خود را بهبود ببخشید. تاثیر دندان یک دست بر روی صورت و زیبایی آن بسیار است.

تأثیر دندان سفید در لبخند زیبا

یکی از موضوعاتی که منجر به داشتن یک لبخند زیبا می شود روشن بودن دندان های شما است. لبخند زیبا با دندان های بدرنگ و کدر هرگز امکان پذیر نخواهد بود. داشتن دندان های مرواریدی به شما این امکان را می دهد که از لبخند زدن لذت ببرید. یکی از روش های مؤثر برای سفید نمودن، بلیچینگ دندان می باشد این روش به دو صورت مواد و یا لیزر صورت می پذیرد که البته در ابتدا می بایست از لثه و لب شما محافظت شود.


پس از انجام سفیدسازی از دیدن لبخند زیبای خود مقابل آینه لذت خواهید برد. توجه نمایید که سفید نمودن دندان، شما را به داشتن یک لبخند زیبای رسمی نیز نزدیکتر می نماید. وقار و متانت چهره شما را ارزشمندتر می کند. البته این نوع لبخند اغلب زنانه می باشد و در زیبایی چهره بانوان نقش بسیار مهمی دارد.

بی نظمی دهان را کم کنید!

برای داشتن لبخندی زیبا بهترین راه، استفاده از رفع عیوب دندان می باشد، اگر دارای دندان های نامرتبی هستید کمی به وضعیت دهان خود سروسامان بدهید، در این خصوص اغلب روش ارتودنسی پیشنهاد می شود. این روش نیز به ردیف و یک دست نمودن دندان شما بسیار کمک می نماید.

تاثیر لطافت لب بر روی لبخند زیبا

نکته مهم برای داشتن لبخند زیبا وجود لب های سالم است اگر دارای لب های ترک خورده هستید از درمان های خانگی برای بهتر شدن این موضوع بهرمند شوید.

نوشیدن آب یک امر مهم و ضروری

 نوشیدن آب کافی برای سلامت جسمی و به خصوص دهان و دندان شما بسیار توصیه شده است. همیشه بدن خود را سرشار از آب کافی نگاه دارید. خشکی لب و مخاط دهانی به دلیل کمبود آب در بدن است.

لبخند زیبا

ایمپلنت فوری لبخند شما را زیباتر می کند!

اگر دندان های خود را از دست داده اید قطعاً در جویدن دچار مشکل هستید. این موضوع سلامت جسم شما را به خطر می اندازد. علاوه بر سلامت جسمی احتمالاً از خندیدن خود نیز ناراضی خواهید بود به این منظور ایمپلنت فوری گزینه ای بسیار مناسب برای افرادی است که دندان های خود را به دلایل های مختلف از دسته داده اند. زیباسازی دندان می بایست زیر نظر بهترین دندانپزشک صورت پذیرد. در این روش فضای خالی دندان از دست رفته توسط پایه و روکش پر می شود.

رعایت بهداشت را فراموش نکنید!

لبخند درست و زیبای شما در گرو رعایت بهداشت است. پس از کاشت دندان و یا هر عمل دندانپزشکی مسواک زدن می بایست دقیق تر و به دفعات بیشتر صورت پذیرد. این موضوع به نوعی سبب می شود که شما از سایر دندان های خود نیز بهتر مراقبت نمایید.

فنون لبخند را بیاموزید!

برای داشتن لبخندی زیبا کمی صمیمانه تر بخندید! بگذارید همه متوجه شوند که با لذت می خندید. لبخند دوستانه زدن را یاد بگیرید و همیشه تبسم به لب داشته باشید. منحنی شدن لب برای داشتن لبخند زیبا بسیار مؤثر است.

لبخند زیبا

ساده باشید!

از لوازم آرایشی در حد کفایت استفاده نمایید و اجازه دهید لبخندی زیبا به ارتباط گیری شما کمک نماید تا زیبایی های مصنوعی. در سایز لب های خود اغراق نداشته باشید. اجازه دهید دندان های شما تا حد نیاز دیده شود.

لبخند زیبا