از یک کلینیک دندانپزشکی چه انتظاراتی داشته باشیم؟

از یک کلینیک دندانپزشکی چه انتظاراتی داشته باشیم

 

کلینیک دندانپزشکی مجموعه ای از دندانپزشکان متخصص است که هر نوع عمل دندان مثل عصب کشی، پر کردن، سیم کشی و غیره در آنجا انجام پذیر می باشد. افراد اکثراً به جای این که به صورت جداگانه به یک مطب دندانپزشکی بروند خیلی راحت به کلینیک های دندانپزشکی مراجعه می کنند تا مشکلات خود را در خصوص ترمیم و درمان مشکلات مربوط به دندان رفع کنند.

از کلینیک دندانپزشکی چه انتظاراتی می توان داشت؟

زمانی که قصد دارید برای زیبایی دندان هایتان یا هر نوع مشکل دیگری به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنید از آن ها انتظار دارید که با دندانپزشکان مجرب و با بهترین امکانات درخواست شما را انجام دهند. امروزه انتظار می رود که با پیشرفته شدن وسایل و تجهیزات در کلینیک دندانپزشکی مورد نظر دندان هایتان را ترمیم و یا زیبا کنید. کلینیک دندانپزشکی باید تمامی امور خود را طبق استانداردهای جهانی و با بهترین شیوهٔ استریل پیش ببرد.

یکی دیگر از انتظارات در خصوص کلینیک های دندانپزشکی پاسخگو بودن آن ها در طول شبانه روز و در طول هفته می باشد. زیرا برخی از آن ها فقط در روزهای خاصی به درخواست مشتریان پاسخگو هستند. بعضی کودکان هستند که از محیط دندانپزشکی ترس دارند و حاضر هستند تا درد دندان خود را تحمل کنند، اما هیچ گاه آن ها را برای رفع مشکل دندان هایشان به دندانپزشکی نبریم. اما اکنون انتظار می رود که در کلینیک دندانپزشکی فقط قسمتی از آن را مخصوص به کودکان طراحی کنند تا دیگر ترسی برای رفع مشکلات دندان آن ها نباشد.

کلینیک دندانپزشکی

خدمات ارائه شده توسط بهترین کلینیک تخصصی دندانپزشکی

یکی از خدماتی که  قبل از هر چیز در بهترین کلینیک های تخصصی دندانپزشکی به بیماران ارائه می شود، آموزش هایی لازم و ضروری در جهت جلوگیری از بیماری های دهان و دندان است. ارائه همین خدمت توسط کلینیک دندانپزشکی شمال تهران نیز انجام می گیرد. همچنین سعی شده است در این کلینیک از پیشرفته ترین وسایل و امکانات استفاده شود. تجهیزاتی که در این کلینیک استفاده شده است آلمانی می باشد و همچنین فضایی دیجیتالی را برای بالا بردن کیفیت خدمات خود اختصاص داده اند.

از جمله خدماتی که یک کلینیک تخصصی دندانپزشکی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد شامل جرم گیری، ارتودنسی، عکس گیری از دندان، پر کردن، معاینه، کشیدن، عصب کشی و عمل زیبایی دندان، لمینیت دندان، بلیچینگ دندان و لثه، پرتز دندان ها، کاشت دندان و غیره می باشد که هر کدام از این موارد در کلینیک در بخش مجزایی انجام می شوند. ارتودنسی که تا حدودی جزء اعمال زیبایی دندان ها به شمار می رود یکی از خدماتی است که کلینیک های تخصصی دندانپزشکی توانسته اند آن را به گونه های مختلف به مشتریان خود ارائه دهند و لبخند زیباتری را برایشان به ارمغان آورند.

کلینیک دندانپزشکی

هزینه و قیمت در کلینیک های دندانپزشکی

بنا به نوع خدمات کلینیک های دندانپزشکی هزینه ها بالاتر می رود و یا ممکن است کاهش یابد. گاهی اوقات ممکن است با توجه به نوع بیمه شما و قرارداد مرکز دندانپزشکی با بیمه مورد نظر این هزینه ها با دفترچه های درمانی نیز کمتر شود. ایمپلنت یکی از بهترین راه هایی است که برای زیبایی و سلامت دندان کاربرد دارد. به عنوان مثال هزینه ایمپلنت اگر با تعرفه عمومی حساب شود چیزی با قیمتی مناسب تر انجام می شود اگر با تعرفهٔ خصوصی حساب شود از این گزاف تر می شود؛ زیرا در این هنگام دستمزد جراحی دندانپزشک و دیگر خدمات نیز محاسبه می شود. البته با توجه به قراداد بسیاری از مراکز کلینیک دندانپزشکی با بیمه های مختلف و استفاده بیماران از بیمه های تکمیلی، این موارد نیز می تواند در کاهش هزینه ترمیم و درمان دندان مؤثر باشد.

  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: