نقش دندان های زیبا در افزایش اعتماد بنفس

نقش دندان های زیبا در افزایش اعتماد بنفس

 

اعتماد به نفس افراد با زیبایی افزایش پیدا می کند و یک لبخند زیبا نقش موثری در جذب افراد به سوی شما دارد. دندانپزشکی زیبایی به شما کمک می کند یک لبخند اثرگذار داشته باشید. لبخند زیبا باعث می شود نگاه کسی شما را اذیت نکند چون نگرانی از زیبایی صورت و لبخند خود باعث می شود حس خوبی از نگاه اطرافیانتان نداشته باشید و فکر کنید همه نگاه ها متوجه اشکالی در صورت شما است. نقش دندان ها و زیبایی آن ها را در دست کم نگیرید. لبخند زیبا یک برخورد گرم و صمیمی بین شما و اطرافیانتان ایجاد می کند. هرچه این لبخند با اعتماد به نفس بیشتری همراه باشد اثر مثبتی روی شما خواهد داشت و بالعکس، خنده همراه با خجالت اثر مخربی برای شما دارد. دندانپزشکی زیبایی کمک می کند هنگام لبخند مجبور نباشید دست تان را جلوی دهان خود بگیرید.

دندانپزشکی زیبایی و افزایش اعتماد به نفس

بهداشت دندان به سلامت شما کمک می کند. با مسواک زدن و نخ دندان کشیدن مشکلات دندانی خود را برطرف کنید. هر سال دو نوبت به دندانپزشک مراجعه کنید و برای سلامت دهان خود ویتامین و غذای سالم بخورید. دندانپزشکی زیبایی برای داشتن دندان های زیبا روش های نوینی به شما ارائه می دهد که با استفاده از آن ها می توانید لبخند زیبایی داشته باشید و با اعتماد به نفس در اجتماع حضور پیدا کنید. هر چه دندان های شما زیباتر باشد راحت تر با دیگران به گفت و گو می پردازید و روابط اجتماعی شما گسترده تر و با کیفیت تر خواهد شد. روش هایی مثل ایمپلنت فوری، لمینت دندان و بلیچینگ دندان از جمله روش های دندانپزشکی زیبایی هستند که باید در کلینیک تخصصی دندانپزشکی انجام شوند تا نتیجه موثری داشته باشند.

دندانپزشکی زیبایی

ایمپلنت فوری چیست؟

وقتی دندانی از دست می رود ایمپلنت می تواند جایگزینی مناسب برای آن باشد. استقبال از این روش در دندانپزشکی زیبایی در بین مردم افزایش پبدا کرده است. در ایمپلنت یک پایه که به آن پست نیز می گویند و از جنس تیتانیوم است در استخوان فک قرار می گیرد و در واقع نقش ریشه دندان طبیعی را اجرا می کند که تاج دندان را نگه می دارد.

در ایمپلنت فوری که به آن یک مرحله ای نیز می گویند بعد از اینکه ایمپلنت در استخوان فک قرار گرفت تاج موقت را روی ایمپلنت می گذارند. این جایگزین به صورت موقت با هدف زیبایی لبخند شما قرار می گیرد تا زمان آن برسد که تاج دائمی به جای آن قرار بگیرد. با این حال جایگزین موقت طوری فرم داده می شود که به دندان سمت مقابل برخورد نکند.

لمینیت دندان چیست؟

لمینیت دندان به دو صورت غیرمستقیم که جنس آن سرامیکی است و به صورت مستقیم و از نوع کامپوزیت صورت می گیرد. لمینیت به صورت لایه ای است که با دندان ها همرنگ است و برای بهبود رنگ دندان و یا اصلاح شکل آن ها به کار گرفته می شود. این روش در دندانپزشکی زیبایی جزء درمان های رایج است.

بلیچینگ دندان چیست؟

بلیچینگ دندان نام دیگرش سفید کردن دندان ها است. در این روش از دندانپزشکی زیبایی، می توان بد رنگی های دندان را برطرف کرد. گاهی اوقات رنگدانه هایی در روی دندان با گذشت زمان سبب تغییر رنگ آن می شوند که با بلیچینگ دندان می توان آن را برطرف کرد. همینطور بدرنگی های ژنتیکی را نیز درمان می کند. در نهایت در این روش از دندانپزشکی زیبایی، دندان های سفید خواهید داشت که سبب افزایش اعتماد به نفس شما می شود.

دندانپزشکی زیبایی
  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: